HC LVI 2009

Morální hodnoty klubu jsou zároveň cíleně stavěny i na tématech boje proti drogám, hazardu a šikaně. Pro podporu zavedení našeho poslání do praxe naší výuky se budou trenéři prolínat ve všech věkových kategoriích, aby každý z trenérů poznal všechny hráče v klubu a naopak. Je to jedna z hlavních cest jak s individuálním přístupem pracovat na kolektivním zdokonalování našich lvíčat.

Informace k trénování

Vážení rodiče, omlouváme se, že do dnešního dne nemáte tréninkový plán na měsíc květen a červen. Tréninkový plán je připraven od 18.4.2022. Na žádost vedení zimního stadionu byl tréninikový plán přepracován a k dnešnímu dni ho stále nemáme ze strany zimního stadionu potvrzen.
9.TŘ.MŽ MŽ BZAZBZCZDSŽ