Světový víkend ženského hokeje 16. - 17.10.2021

Datum: 14.10.2021 | Zhlédnuto: 1019x

Po roční pauze, kdy se kvůli koronavirové pandemii nekonal, je tady zpátky Světový víkend ženského hokeje. Tradiční akce určená děvčatům má letos na programu svůj jubilejní desátý ročník. V Česku se koná ve dnech 16. a 17. října v Porubě a na stadionu v Teplicích.

Cíl celosvětového projektu? Ten je jasný – přitáhnout k dívčímu hokeji další děti a obecně šířit dál myšlenku ženského hokeje.

Děvčata mají možnost seznámit se se základními hokejovými dovednostmi v pozitivním a bezpečném prostředí, dozvědět se o příležitostech, kde hrát lední hokej, zjistit, co znamená sportovní chování, fair play či týmová práce a v neposlední řadě poznat nové přátele.

V Česku je akce na programu na dvou místech. V sobotu 16. října od 9.30 hodinsi dívky mohou hokej vyzkoušet na zimním stadionu v Porubě. Zábavný a tréninkový program se uskuteční také v Teplicích, kde se tato akce pod hlavičkou Českého hokeje koná v neděli 17. října od 11.30 hodin.

Akce je určena pro všechny dívky do 14 let, které se mohou registrovat na e-mailu vyber15@czehockey.cz.

Holky, pojďte hrát hokej!