Informace k trénování

Vážení rodiče, omlouváme se, že do dnešního dne nemáte tréninkový plán na měsíc květen a červen. Tréninkový plán je připraven od 18.4.2022. Na žádost vedení zimního stadionu byl tréninikový plán přepracován a k dnešnímu dni ho stále nemáme ze strany zimního stadionu potvrzen.

Ukončení kurzu DĚTI V POHYBU

Poslední kurz DĚTI V POHYBU proběhl a my se na vás budeme opět těšit od září. Děkujeme všem za účast. Sledujte naše stránky kde se vše včas dozvíte.
    9.TŘ.MŽ MŽ BZAZBZCZDSŽ

Mladší žáci triumfovali v lize jihočeského a plzeňského kraje

Pod vedením trenérů Jana Trummera a Lukáše Sumerauera začali mladší žáci prvním zápasem ve Strakonicích. V základní části bylo odehráno 10 zápasů.

Informace k trénování